Kurumsal Kimliklerde Ek Ücret Verilir Mi?

Kurumsal Kimliklerde Ek Ücret Verilir Mi?

Diğer hizmetlerde olduğu gibi kurumsal kimlik bugün net fiyattan alabilirsiniz. Kurumsal kimliklerin alımlarında herhangi ek hizmet bedeli ödemezsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken ayrıntı ise, bu hizmeti düşük fiyattan sunan ajanstan almaktır. Bugün sektörde birçok merdiven altı ajanslar bol miktarda yer aldığından yüksek ödemeler yapabilirsiniz.

Bu da sizlerin ekonomik anlamda dezavantajlı kalması demektir. Türkiye’nin en saygın ajansından kurumsal kimliğinizi net fiyattan ve daha da önemlisi risk olmadan alabilirsiniz. Çünkü kurumsal kimlik düşük fiyattan almanız tek başına yeterli değildir. Bu işlemde risklerin de olmaması son derece önemlidir.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal olmak isteyenler ilk önce kurumsal kimlik anlamını öğrenmeyi daha uygun görüyor. Bu bağlamda sizler de bu kavramın anlamını bilmek zorundasınız. Kurumsal bir kimlik firmaların faaliyetlerini geniş perspektifler üzerinden sunması demektir. Bu etkenle birlikte işletmeler özellikle ticari alanda dilediği gibi hareket edebilir. Çünkü kurumsallık firmalara bu özelliği de katar.

Kurum İçi Kurumsal Kimlik

Kurum içinden kurumsal kimlik almak için de müşteriler ek ücret ödemezler. Tam aksine daha modern ve ek bedelsiz olarak kurumsal kimlikler alabilirler. Kurum içinin kurumsal kimliği de standart olan herhangi bir kurumsal kimlikten pek farkı yoktur. Bu nedenle bu kurumsal olan kimlik türü de doğrudan ajans tarafından hazırlanabilir.

Sizin İçin Kurumsal Kimlik Tasarımı

Sizin için kurumsal kimlik tasarımı almak ister misiniz, ya da artık sıradan ajanslardan usandınız mı, o zaman daima kalitesinden söz ettiren Ted Ajans tercih edebilirsiniz. Firmamız sizin için hizmet sunar. Farklı kataloglar sunmamız söz konusu değildir. Kurumsal kimlik alabilmek için saatlerce aşamaları takip etmeniz gerekmez. Ya da farklı kurumlara başvurmanıza da gerek yoktur. Yapmanız gereken bizimle bağlantı kurmaktır.

Ted Ajans’ta Kurumsal Kimlik Oluşturma Aşamaları

Tasarım, zamanlama, sunum, dizayn ve onaylama süreçlerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm kurumsal kimleri başarıyla tamamlamamızın ardında 5 aşama yer alır. Çünkü kurumsal kimliklerin aşamalar üzerinden hazırlanabileceğini biliyoruz. Müşterilerimizin de bunu bilmesi önemlidir.

Kurumsal Kimlik Çalışmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal kimliklerin çalışmasında özenli olmak bizim için şarttır. Özenle hazırlanan kurumsal kimlikler sizlerin de ajansımıza güvenmesi demektir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken ise, kurumsal kimliklerin tasarım sürecidir. Bu sürecin müşterilerin sıkılmaması açısından mümkün mertebede kısa olmasına dikkat edilmelidir.

Kurumsal Kimliği Belirleyen Unsurlar

Kurumsal kimlikler birkaç faktör üzerinden belirlenir ya da sizlere sunulur. Bu etkenler firmanızın kaliteli olması ve logolu olmasıdır. Logosu olmayan firmaların ajansımızdan kurumsal kimlikler alması mümkün değildir.

Kurumsal Kimlik Oluşturmanın Faydaları

İlk olarak en faydalı hizmetin kurumsal kimlik hazırlama olduğunu söyleyebiliriz. Bu hizmetin faydalı olması firmaların ajansımıza gelmesi demektir. Kurumsal kimlikler firmaların daha da net bir biçimde kendilerini belirtmesi demektir. Bir diğer faydası ise, firmaların garanti kapsamında kalması demektir. Kurumsal kimliklerin daha sayılamayacak kadar çok yararı vardır.

Başarılı Bir Kurumsal Kimlik Oluşturmak İçin Neler Yapıyoruz?

Başarı bizim için vazgeçilmez ve tavsiye ettiğimiz bir kuraldır. Bu ana kural üzerinden tüm kurumsal kimlikleri hazırlarız. Hazırladığımız başarılı kurumsal kimlikleri ise tek tek değerlendirdikten sonra sizlerin de beğenisine sunarız.

Birçok ajansları geride bırakmamızın ana nedenleri arasında yüksek başarıya sahip olmaktır. Güler yüzüyle dikkat çeken tüm kadrolarımız üzerinden net olarak kurumsal kimlikler sunarız.

Bu bakımdan firmamız değerinden herhangi eksiklik meydana gelmemiştir. Sektörümüzün en etkin site tasarım ajansı olduğumuzdan kendimizle gurur duyarız. Bunun haricinde başarılı hizmetlerimizle geleceğe de yön vermeyi umut ediyoruz.

Bizlerin bu denli yükselmesinin birçok nedenleri söz konusudur. İlk olarak deneyime sahip kadrolarımızla tüm kriterlerimizi sunarak hizmetler sunarız. Dolaysıyla firmamızı incelediğinizde bugüne dek herhangi sorunlar ile karşılaşmadığımızı fark edebilirsiniz. Bu kapsamda; kurumsal kimlik oluşturmayı, zincir tarzında değil de tekli olarak gerçekleştiriyoruz.

https://www.tedajans.com/kurumsal-kimlik hakkında bilgi için hemen tıklayın.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.