İyi Parti’de parti yönetimdeki isimler değişti. Koray Aydın Siyasi İşler Başkanlığı’na getirilirken, Yavuz Ağıralioğlu’na görev verilmedi.


İyi Parti'de görev değişimi

İyi Parti’de, parti yönetim kadrosu değişti.

Başkanlık Divanı’ndaki birçok isme yeni görev verilmezken birçoğunun sadece görev yeri değişti.

KORAY AYDIN SİYASİ İŞLER BAŞKANI OLDU

Buna göre Koray Aydın, Teşkilat ve Gençlik Politikaları Başkanlığı görevinden alınarak Siyasi İşler Başkanı olurken, Aydın’ın alındığı argan doğrudan Meral Akşener’e bağlandı.

YAVUZ AĞIRALİOĞLU’NA GÖREV VERİLMEDİ

Dikkat çeken bir diğer değişim ise partinin ekran yüzlerinden biri olan Türk Dünyası ve Yurt Dışı Türkler Başkanı Yavuz Ağıralioğlu‘nun yerine Rıdvan Uz getirilirken, Ağıralioğlu’na yeni görev verilmemesi oldu.

Gençlik Politikaları Başkanı Berna Sukas, Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Arzu Önşen ve Kadın Politikaları Başkanı Ayşe Sibel Ömeroğlu‘na da görev verilmedi.

İyi Parti de görev değişimi #1

ŞENOL SUNAT SEÇİM İŞLERİNDEN SORUMLU OLACAK

Kadın Politikaları Başkanlığı’na Ayfer Yılmaz getirilirken, Gençlik ile Doğa ve Çevre Politikaları başkanlıkları da doğrudan Meral Akşener’e bağlandı.

Seçim İşleri Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Tolga Akalın, Milli Güvenlik Politikaları Başkanlığı’na getirildi. Bu görevi yürüten Nuri Okutan‘a görev verilmedi.

Seçim İşleri Başkanlığı’na da Eğitim Politikaları Başkanlığı görevini yürüten Şenol Sunat getirildi.İyi Parti de görev değişimi #2

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.